Kontrola jakościKontrola.html
SortowanieSortowanie.html
MagazynowanieMagazynowanie.html
KontaktKontakt.html

Lupa cyfrowa TAGARNO

Producent:  Tagarno (DK)

oferuje pełnię możliwości dla optymalizacji sposobu pracy. Umieszcza się po prostu próbkę/obiekt pod kamerą, a on jest wyświetlany na monitorze. Jedno proste kliknięcie umożliwi stworzenie kolorowej fotografii dla potrzeb dokumentacji.

Z tego względu aparat powiększający TAGARNO jest efektywnym urządzeniem dla branży zbożowej i paszowej.

Zalety są oczywiste:

- efektywniejsza analiza próbek zboża,

- efektywniejsza dokumentacja jakości,

- czysty i nieruchomy obraz umożliwiający przyjemną pracę,

- bardzo proste w obsłudze urządzenie Plug & Play,

  1. -idealne do szkolenia i instruowania nowych współpracowników.
BADANIE CZYSTOŚCI NASION

Cyfrowa lupa TAGARNO jest skutecznym narzędziem do analizy czystości nasion. Podczas powiększania na nasionach, można szybko rozpoznać zanieczyszczenia, takie jak nasiona chwastów i nasion innych gatunków i łatwo zidentyfikować martwą materię, takich jak połamane nasiona, cząstki gruntu lub innych elementów nie-nasiennych.

BADANIE ZDOLNOŚCI KIEŁKOWANIA

Cyfrowa lupa TAGARNO może również ułatwić pracę przy badaniu zdolności kiełkowania. Nasiona są podzielone na pół i barwione metodą tetrazolową, żywa tkanka barwi się w kolorze różowym. Podczas powiększania barwionych nasion, można zobaczyć kształt i kolor kiełków nasion bardzo wyraźnie, co pozwala na szybką ocenę zdolności kiełkowania nasion.

IDENTYFIKACJA ODMIAN

Cyfrowa lupa TAGARNO jest szczególnie przydatna do identyfikacji odmian jęczmienia. Podczas powiększania obrazu nasion, można zobaczyć bardzo dobrze ich charakterystykę , co pozwala rozróżnić różne rodzaje nasion i odmian.

ZAPRAWIANIE NASION

System powiększania cyfrowej lupy TAGARNO oferuje skuteczne narzędzie, aby zapewnić najwyższą jakość zaprawiania nasion. Podczas powiększania powlekanych nasion, można zobaczyć powierzchnię nasion bliska, łatwo sprawdzić rozkład i rozprzestrzenianie się powłoczki. Pozwala to na ocenę jakości formuły zaprawiana.


pobierz pdfLupa_cyfrowa_files/tagarno-web_1.pdf
Strona głównaWitamy.html